Gdansk/Danzig. 1/2 Gulden 1923 Połysk, patyna.Fischer WMG 009 Waga/Weight: 2,50 g Ag Metal: Średnica/diameter: 19,5 mm Stan zachowania/condition: 2+ (EF+)