Gdansk/Danzig. 1 Gulden 1923 NGC MS64
Wysoka nota gradingowa.Idealnie zachowany egzemplarz. Zachowany połysk menniczy na całej powierzchni, kolorowa patyna podkreślająca detale monety. Fischer WMG 011; Parchimowicz 61.a
Waga/Weight: Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: NGC MS64 (NGC MS64)
Price realized | 685 PLN |
Starting price | 400 PLN |