Gdansk/Danzig. 5 Gulden 1927 Church NMP
Wspaniale zachowany egzemplarz, intensywny połysk menniczy. Piękna kolorowa patyna. Bardzo rzadki moneta, szczególnie w taki stanie zachowania.Parchimowicz 65.b
Waga/Weight: 24,96 g Ag Metal: Średnica/diameter: 35 mm
Stan zachowania/condition: 2+/1- (EF+/UNC-)
Price realized | 3'800 PLN |
Starting price | 2'500 PLN |