November Uprising. 10 groszy 1831, Warsaw - set of 2 coins
Aw.: Pod koroną dwupolowa tarcza z Orłem i Pogonią. U góry napis: KRÓLESTWO POLSKIE Po bokach data 18-31Rw.: W wieńcu: 10 / GROSZY / POLS. W splocie inicjały K GOdmiana złapami orła zgiętymi. Czytelneegzemplarze, patyna.Plage 278; Bitkin 6 (R)
Waga/Weight: Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: 3+ (VF+)
Price realized | 340 PLN |
Starting price | 100 PLN |