Sigismund III Vasa. Ort (18 groszy) 1618, Danzig/ Gdansk
Przetarty egzemplarz, patyna.Shatalin/Grendel GD18a-9 (R) Waga/Weight: 6,27 g Ag Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: 3 (VF)