Sigismund III Vasa. Trojak (3 grosze) 1590, Riga
Rzadki typ trojaka z dużą głową króla.Patyna, wyraźne detale, połysk.Iger R.90.2.c (R2)
Waga/Weight: 2,39 g Ag Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: 2- (EF-)
Price realized | 850 PLN |
Starting price | 500 PLN |