Sigismund III Vasa. Szostaki (6 groszy) koronne set of 6 pieces
Różne roczniki. Patyna, resztki połysku. Waga/Weight: Srebro Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: 3/3- (VF/VF-)