Sigismund III Vasa. Ort (18 groszy) 1622, Bydgoszcz/Bromberg
Delikatny połysk menniczy w tle, patyna. Minimalnie gięty.
Waga/Weight: 6,09 g Ag Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: 3/3+ (VF/VF+)
Price realized | 90 PLN |
Starting price | 80 PLN |