Sigismund III Vasa. Trojak (3 grosze) 1594-1596 Malbork /Riga set of 2 pieces
Delikatna patyna. Różne roczniki. Mennica Malbork /Ryga.
Waga/Weight: Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: 3 (VF)
Price realized | 245 PLN |
Starting price | 80 PLN |