Poland, Teutonic Order. Brakteat I half of XIII w.
Aw.: Ramię z proporcem z krzyżem Zakonu.Rzadka moneta. Obiegowy egzemplarz, patyna.Kopicki 8983 (R6); Neumann 1.a
Waga/Weight: 0,23 g Ag Metal: Średnica/diameter: 20 mm
Stan zachowania/condition: 4 (F)
Price realized | 60 PLN |
Starting price | 30 PLN |