Sigismund III Vasa. Poltorak 1620 Riga
Rzadsza odmiana z liskiem na rewersie w napisie otokowym.Zachowany połysk menniczy w tle, patyna.Kopicki (nowy) 1405 (R3)
Waga/Weight: 1,34 g Ag Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: 2- (EF-)
Price realized | 75 PLN |
Starting price | 70 PLN |