Sigismund III Vasa. Ort (18 groszy) 1615, Danzig/ Gdansk
Wiekowa patyna, przyzwoicie zachowane detale.Shatalin/Grendel GD15b-5 (R)
Waga/Weight: 6,29 g Ag Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: 3+ (VF+)
Price realized | 420 PLN |
Starting price | 140 PLN |