Medal. Courland 1762, jednostronny, silver - RARE
Medal wybity z okazji ponownego osadzenia na tronie Kurlandii Jana Ernesta Birona przez caryce Katarzynę II.Wyśmienicie zachowany, bardzo efektowny medal. Wspaniały połysk, patyna podkreślająca detale.Diakov 120.1 (R3); Reichel 2248 (R3)
Waga/Weight: 37,87 g Ag Metal: Średnica/diameter: 53,5 mm
Stan zachowania/condition: 1- (UNC-)
Price realized | 3'600 PLN |
Starting price | 3'000 PLN |