PRL. PROBE copper-nickel 1 zloty 1975 without inscription PROBE
Nienotowana odbitka w miedzioniklu. Moneta po raz pierwszy dostępna w sprzedaży. Duża rzadkość i ciekawostka na rynku kolekcjonerskim. Wyśmienicie zachowany egzemplarz, połysk, delikatna patyna.Fischer (-); Parchimowicz (-)
Waga/Weight: 7,63 g CuNi Metal: Średnica/diameter: 25 mm
Stan zachowania/condition: 1 (UNC)
Price realized | 4'500 PLN |
Starting price | 1'200 PLN |