II RP. 20 zlotych 1925 Boleslaw Chrobry (Brave) NGC MS63
Wspaniale zachowany egzemplarz, intensywny połysk menniczy, delikatna patyna. Moneta rzadsza w takim stanie zachowania.Fischer OB 025; Parchimowicz 126
Waga/Weight: Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: NGC MS63 (NGC MS63)
Price realized | 2'600 PLN |
Starting price | 2'000 PLN |