Antykwariat Numizmatyczny Niemczyk

Auction 17  –  27 October 2018

Antykwariat Numizmatyczny Niemczyk, Auction 17

Polish, Russian and World Rarities

Sa, 27.10.2018, from 9:00 AM CEST

Russia. Piotr lll. Poltina (1/2 rubla) 1762 СПБ-НК, Petersburg
Aw.: Popiersie cara w lewo, legenda otokowaRw.: Dwugłowy orzeł pod carską koroną, nominał i data 1762Dobrze zachowane detale, drobne ryski, patyna. Rzadka i poszukiwana moneta.Bitkin 13 (R)
Waga/Weight: 12,15 g Ag Metal: Średnica/diameter: 32 mm
Stan zachowania/condition: 3+ (VF+)

Price realized 3'700 PLN
Starting price 1'000 PLN