Antykwariat Numizmatyczny Niemczyk

Auction 17  –  27 October 2018

Antykwariat Numizmatyczny Niemczyk, Auction 17

Polish, Russian and World Rarities

Sa, 27.10.2018, from 9:00 AM CEST

Poland XIX / Russia. Nicholas I. Rubel (Rouble) 1844 MW, Warsaw NGC MS62
Aw.: Dwugłowy orzeł rosyjski pod carską koroną z małą tarczą z orłem polskim na skrzydle. W środku duża tarcza ze św. Jerzym. Św. Jerzy bez płaszcza. U dołu litery M-WRw.: W wieńcu z liści laurowych i dębowych nominał i data 1844Wysoka nota gradingowa. Moneta ze starej kolekcji. Doskonale zachowane detale, piękna kolorowa patyna, połyskKopicki 9578; Plage 433; Bitkin 423; Parchimowicz 1116 c; Berezowski 1043
Waga/Weight: Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: NGC MS62 (NGC MS62)

Price realized 3'200 PLN
Starting price 1'500 PLN