Wladyslaw Laskonogi (1202-1229). Denar, Gniezno
Aw.: Klęczący książę z mieczem. W otoku: VOLDISVARw.: Słabo widoczna głowa św. Wojciecha. W otoku ADABL…Minimalnie niedobity egzemplarz, przez co nieco nieczytelny, ale bardzo rzadki. Patyna.Kopicki 144 (R3)
Waga/Weight: 0.18 g Ag Metal: Średnica/diameter: 15 mm
Stan zachowania/condition: 3+ (VF+)
Price realized | 3'400 PLN |
Starting price | 1'800 PLN |