Wladyslaw ll Wygnaniec (1138-1146). Denar
Aw.: Rycerz z mieczem nad jeńcem.Rw.: Orzeł chwytający zająca.Ładnie zachowany egzemplarz. Patyna, delikatny połysk menniczy, ładnie zachowane detale.Rzadsza moneta w tym stanie zachowania.Kopicki 53 (R2)
Waga/Weight: 0.51 g Ag Metal: Średnica/diameter: 14 mm
Stan zachowania/condition: 3+ (VF+)
Price realized | 550 PLN |
Starting price | 500 PLN |