Greece, Baktria. Euthydemos I (230-200) pne AR - tetradrachma
Aw.: Głowa króla w prawo.Rw.: Herkules w lewo trzymający maczugę, ΒΑΣΙΛΕΩΣ ΕΥΘΥΔΗΜΟΥEgzemplarz z ładnie zachowanymi detalami, patyna.Sear 7516
Waga/Weight: 12.40 g Ag Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: 3+ (VF+)
Price realized | 700 PLN |
Starting price | 700 PLN |