Poland XIX century / Russia
POLSKA/ POLAND/ POLEN / POLOGNE / POLSKO / RUSSIA / RUSSLAND / РОССИЯ
Polska XIX w./Rosja. Nicholas I. 5 groszy 1840 MW, Warsaw
Odmiana bez kropek po nominale i dacie na rewersie.Piękna, kolorowa patyna.Bitkin 1193; Plage 141
Details: 1,38 g Ag
Condition: 2 (EF)
Price realized | 220 PLN |
Starting price | 50 PLN |