Numismatic literature
John S. Davenport - Silver Gulden 1559-1763
Podstawowa literatura na guldeny - 2/3 talara.383 stron z ilustracjami, twarda oprawa., format A5. Bardzo dobry stan zachowania.
Details:
Condition: Bardzo dobry (Bardzo dobry)
Price realized | 485 PLN |
Starting price | 70 PLN |