Decorations, Orders, Badges
POLSKA / POLAND / POLEN / POLSKO / RUSSIA / LVIV
The Second Polish Republic. Silver Cross of Merit with a diploma
Bardzo ładny stan zachowania, patyna. Odznaczenie w oryginalnym pudełkuDołączony oryginalny dyplom
Details:
Condition: ()
Price realized | 280 PLN |
Starting price | 100 PLN |