Antykwariat Numizmatyczny Niemczyk

Auction 28  –  20 - 22 March 2021

Antykwariat Numizmatyczny Niemczyk, Auction 28

Polish, Russian and World Coins and Banknotes

Part 1: Sa, 20.03.2021, from 9:00 AM CET
Part 2: Su, 21.03.2021, from 9:00 AM CET
Part 3: Mo, 22.03.2021, from 5:00 PM CET

Decorations, Orders, Badges
POLSKA / POLAND / POLEN / POLSKO / RUSSIA / LVIV

The Second Polish Republic. Commemorative badge of the 22nd Siedlce Infantry Regiment, SILVER - RARITY

Odznaka o wymiarach 44 x 44 mm, dwuczęściowa, wykonana ze srebra, emaliowana i złocona. Oba elementy połączone są za pomocą czterech zagiętych sztyftów.Brak nakrętki, podkładka z wyrytym nr 21, sygnowana: STAN. REISING / NIECAŁA -1. Na rewersie nabita państwowa próba srebra oraz imiennik wytwórcy.Bardzo rzadka wczesna wersja bez kropek po literach pułku „PP”Piękny stan zachowania. Minimalne zarysowanie emalii na górnym ramieniu. wymiary :44 x 44 mmSawicki, Wielechowski str. 51

Details:
Condition: ()

Price realized 6'000 PLN
Starting price 1'500 PLN