Coins Poland People Republic (PRL)
POLSKA / POLAND/ POLEN / POLOGNE / POLSKO
PRL. 100 zlotych 1986 Pope John Paul III, stempel zwykły GCN MS70 - RARE
Bardzo rzadka moneta kolekcjonerska wybita stemplem zwykłym w nakładzie 80 sztuk.Menniczy stan zachowania. Kolorowa patyna. Moneta w slabie GCN z notą MS70.Fischer K 027; Parchimowicz 294e
Details: 14.14 g Ag
Condition: 1 (UNC)
Price realized | 3'600 PLN |
Starting price | 1'000 PLN |