Danzig (Gdansk)
POLSKA / POLAND / POLEN / DANZIG / WOLNE MIASTO GDANSK
Wolne Miasto Danzig (Gdansk). 1 Szelag 1808 M, SILVER NGC MS64 (MAX)
Najwyższa nota gradingowa na świecie. Moneta godna polecenia do najlepszych zbiorów. Niezmiernie rzadka moneta wybita specjalnie przygotowanym stemplem, w czystym srebrze. Intensywny połysk. Wyśmienity stan zachowania. Szlachetna patyna.Berezowski 12.00 zł; Parchimowicz P.57.a; CNG 442.Ib; Kopicki 7807 (R5)
Details: Cu 16 mm
Condition: NGC MS64 (MAX) (NGC MS64 (MAX))
Price realized | 4'600 PLN |
Starting price | 4'000 PLN |