Medieval coins
POLSKA/POLAND/POLEN/SCHLESIEN/GERMANY
Bolesław IV Kędzierzawy (1146-1173) Denar 1157-1166
Aw.: Popiersie księcia z mieczem, po bokach krzyżyki (odmiana)Rw.: Trzej książęta za stołem na wprost.Złotawa patyna. Przyzwoity stan zachowania.Kopicki 57d (R4)
Details: 0,32 g Ag
Condition: 3+ (VF+)
Price realized | 600 PLN |
Starting price | 180 PLN |