Tomaso Mocenigo doge LXIV, 1414-1423. Lotto di sette monete. Soldino (3). CNI 1, 2, 7. Paolucci 3. Denaro o piccolo scodellato (2). CNI 26, 26 var. Paolucci 5. Tornesello (2). CNI 32, 36. Paolucci 6.
Da BB a q.Spl
Starting price | 240 EUR |
Estimate | 300 EUR |