Lot de 6 ouvrages sur les céramiques
1- Oude nederlandsche majolica en tegels delftsche aardewerk, 1944 ; 2- Repairing old China and ceramic tiles ; 3- Van Antwerps plateel tot delftse keramiek ; 4- Middeleeuwse ceramiek, 1976 ; 5- Céramiques du Maine, 1986 ; 6- Gedateerde keramiek.
Starting price | 10 EUR |
Estimate | 30 EUR |