Pamiątkowe Odznaki, Medale, Plakiety 1914-17, T.I-III, M. Opałek
Komplet trzech zeszytów wydanych nakładem Centralnego Biura Wydawnictw NKN w latach 1915-1917.
Skatalogowane i opisane są w nich ukazujące się wówczas pamiątkowe odznaki, medale czy biżuteria patriotyczna. Podstawowa, referencyjna literatura tematu. Duża rzadkość. Oprawa introligatorska z epoki, płótno i papier marmurkowy. Stan bardzo dobry. Wnętrze w stanie pięknym, luźne tylko dwie karty oryginalnych okładek wydawniczych. Proweniencja: pieczątka z literą S i adnotacja z datą 1928; wpis własnościowy J. Strzałkowskiego z adnotacją o zakupie 22.VIII.78r. po Marianie Leszczyńskim. 79 stron. Format: 15 x 17 cm.
Price realized | 107 EUR |
Starting price | 71 EUR |