Wesołowski, Polish Orders, Medals, Badges... 1705-1985
Ważna i referencyjna literatura tematu. Wydanie w języku angielskim z roku 1986. Stan zachowania bardzo dobry, z obwolutą. Proweniencja: J. Strzałkowski otrzymał pocztą z Warszawy jako dar PANA z Chicago. W komplecie list z podpisem autora informujący że książka zostaje wysłana dzięki akcji donacyjnej przeprowadzonej przez Polish American Numismatic Association (PANA) z Chicago. 403 strony. Format: 21.5 x 28 cm.
Price realized | 70 EUR |
Starting price | 47 EUR |