Dzieje wojenne Torunia 1794-1815, J. Staszewski, Toruń 1933
Nadbitka z pracy zbiorowej z okazji 700-lecia miasta: 'Dzieje Torunia'.
Twarda, introligatorska oprawa płócienna dobrej jakości. Bardzo dobry stan zachowania. 22 strony. Wydanie: Toruń, 1933 r. Format: 19.5 x 28 cm.
Price realized | 12 EUR |
Starting price | 5 EUR |