Liegnitz-Rawitscher Eisenbahn (Kolej Legnicko-Rawicka), 100.000 mk 1923
Bon olbrzymiej rzadkości, niespotykany w handlu. Ładny, naturalny stan zachowania. Dobra prezencja. Podwójne złamanie pionowe w okolicy środka, głębsze złamanie lewego, dolnego rogu, poza tym tylko rdzawe plamki w papierze i drobne niedoskonałości krawędzi i narożników.
Grade: VF+
Literature: Siwak L1.9.1 (ca)
More photos and full item description available on auction site https://aukcje.gndm.pl/auction/8/category/30800/lot/4233?lang=en
POLAND POLEN
Price realized | 233 EUR |
Starting price | 250 EUR |