Odznaka JHP - Junackie Hufce Pracy
Odznaka organizacji utworzonej dekretem Prezydenta RP z 22 września 1936 r. Bita z kontrą w białym metalu. Duża, wymiary 48 x 61 mm. Anonimowa nakrętka z epoki w komplecie (przy nakręcaniu na słupek wyraźnie wyczuwalny opór) Patyna. Dobry stan zachowania.
More photos and full item description available on auction site https://aukcje.gndm.pl/auction/8/category/28315/lot/2801?lang=en
ORDERS DECORATIONS BADGES
Price realized | 58 EUR |
Starting price | 50 EUR |