Orzeł wz. 19 Skarnik i Fiszbein - z oryginalnym 'bączkiem'
Wykonanie Skarnik i Fiszbein w Warszawie.
Sygnatura wykonawcy na odwrocie - S.F. nad kotwicą w owalu. Obok oznaczenie BM (biały metal). Ładny stan zachowania. Wymiary: 42 x 59 mm.
More photos and full item description available on auction site https://aukcje.gndm.pl/auction/8/category/28340/lot/2774?lang=en
ORDERS DECORATIONS BADGES POLAND POLEN EAGLES
Price realized | 245 EUR |
Starting price | 125 EUR |