Pomorze, Szczecin, Denar XV w.
Dobra czytelność. Datowany na początki XV wieku. Inny krój wyobrażeń.
Awers: głowa Gryfa w lewo. Rewers: Gryf kroczący w lewo. Srebro, średnica 10-11 mm, waga 0.23 g.
Grade: VF
Literature: Kopicki 8561 (R1)
More photos and full item description available on auction site https://aukcje.gndm.pl/auction/8/category/30536/lot/146?lang=en
COINS RELATED TO POLAND POLEN POMMERN POMERANIA
Price realized | 11 EUR |
Starting price | 12 EUR |