Francja, Medal z dedykacją dla Mikołaja z Warszawy 1912 Uszkodzenia rantu, obicia i uszkodzenia powierzchni. Punca na rancie. Metal złocony, średnica 57 mm, waga 78,6 g.
Grade: F
Price realized | 26 EUR |
Starting price | 5 EUR |