Medal, 100. rocznica Insurekcji Kościuszkowskiej 1894 (Głowacki) Wersja w brązie. Nierówna patyna, mechanicznie bez istotniejszych uwag.
Sygnowany W. GLOWACKI KRAKOW.
Brąz, średnica 35 mm, waga 18,97 g.
Grade: XF
Price realized | 46 EUR |
Starting price | 24 EUR |