Medal, Przeniesienie zwłok Adama Mickiewicza na Wawel 1890 Sygnowany W. GŁOWACKI. Cynk, średnica 37 mm, waga 16.68 g Reference: Hutten-Czapski 8108
Grade: XF+
Price realized | 44 EUR |
Starting price | 24 EUR |