GNDM

Auction 16  –  4 - 10 February 2022

GNDM, Auction 16

Ancient, Polish and World Coins, Paper Money, Shares and Literature

Part 1: Fr, 04.02.2022, from 5:30 PM CET
Part 2: Sa, 05.02.2022, from 2:00 PM CET
Part 3: Su, 06.02.2022, from 10:00 AM CET
Part 4: Mo, 07.02.2022, from 5:30 PM CET
Part 5: Tu, 08.02.2022, from 5:30 PM CET
Part 6: We, 09.02.2022, from 5:30 PM CET
Part 7: Th, 10.02.2022, from 5:30 PM CET

Zestaw imienny - w nim Odznaka Korpusu Kadetów i Centrum Wyszkolenia Łączności Efektowny, całościowy zestaw odznak i odznaczeń po kapr. podchor. Janie Sławińskim  W skład zestawu wchodzą: odznaka 2 Korpusu Kadetów, wraz z legitymacją. Wymiary 42.4 x 42.4 mm, w komplecie nakrętka firmowa wykonawcy Stanisława Reisinga, średnica 25 mm. Bardzo ładny stan zachowania.  Odznaka Centrum Wyszkolenia Łączności, wersja oficerska wraz z legitymacją. Odpryski białej emalii, poza tym stan zachowania bardzo dobry. Rozpiętość ramion krzyża odznaki to 38x38 mm. W komplecie firmowa nakrętka wykonawcy W. Gontarczyk średnicy 27 mm.  Państwowa Odznaka Sportowa wraz z miniaturką i legitymacją brytyjski medal za II Wojnę Światową - The War Medal - wraz z legitymacją Piękny zestaw.  Polecamy.

Price realized 1'000 EUR
Starting price 1'047 EUR