Rosja, Mikołaj I, Połtina 1827 НГ, Petersburg - w oprawie Moneta w oprawie. Oprawa srebrna. Cechy na zawieszce. Moneta z wyraźnymi śladami noszenia. Czyszczona i polerowana.
Reference: Bitkin 116
Grade: ~
WORLD COINS - RUSSIA RUSSLAND
Price realized | 50 EUR |
Starting price | 11 EUR |