Grodek - Pieniądze papierowe podczas Insurekcji 1794 W ramach Rocznika Szkoły Głównej Handlowej, Rok IV 86-stronicowa praca A. Grodka pt. 'Pieniądze papierowe podczas Insurekcji 1794 roku'. Praca bardzo ważna dla poznania historii polskiego pieniądza papierowego. wydanie 1927, Warszawa stron 393 format 17 x 24 cm oprawa miękka Bardzo dobry stan zachowania.
Reference: BNP 3498
Price realized | 55 EUR |
Starting price | 34 EUR |