Kolekcja LUCOW Tom I - Banknoty polskie 1794-1866 Wartościowy merytorycznie tom, w którym na wysokiej jakości reprodukcjach można zobaczyć banknoty niespotykane na rynku, np. wysokie nominały rubli srebrem, złotówki Królestwa, ich wzory itp. Tom I obejmuje: Rzeczpospolitą, Księstwo Warszawskie, Królestwo Polskie, Dokumenty banknotopodobne i obligacje powstańcze. Wydanie: Warszawa, 2000 Format: 25 x 32 cm Stron: 280 Oprawa: twarda z obwolutą. Egzemplarz z rynku wtórnego, wnętrze bez żadnych uwag, zewnętrznie jedynie miejscowe, drobne, przetarcia na krawędziach obwoluty.
Price realized | 341 EUR |
Starting price | 184 EUR |