Próba NIKIEL 5 złotych 1959 - młot i kielnia Jedna z próbnych pięciozłotówek 1959, które nie zostały zrealizowane w formie monet obiegowych. Z rewersem projektu J. Jarnuszkiewicza (niesygnowana). Ceniony typ próby niklowej. Piękny stan zachowania.
Reference: Parchimowicz P.228.b
Grade: UNC/AU
POLAND POLEN
Price realized | 477 EUR |
Starting price | 115 EUR |