Nowe monety polskie, Broniewski 1927 [Przegląd Techniczny nr 49] Wewnątrz 4-stronicowy krytyczny artykuł o monetach II RP, autorstwa W. Broniewskiego pt. 'Nowe monety polskie'. Wydanie: Warszawa 1927. Format: ~A4. Stron: 28. Oprawa: miękka. Stan zachowania: dobry. Reference: BNP 2712
POLAND, POLEN
Price realized | 7 EUR |
Starting price | 5 EUR |