Kopernika 'Rozprawy o monecie...', Decjusza 'Traktat o biciu monety' Jest to książka, w której Kopernik sformułował słynne prawo, że 'pieniądz gorszy wypiera pieniądz lepszy'. Przydatna książka.
Wydanie: Nakładem Gebethnera i Wolffa.
Proweniencja: Pieczątka własnościowa Marian Kierecki Format: 13,5 x 20,5 cm. Oprawa: miękka, kartonowa. Stan: dobry stan zachowania. Reference: BNP 2074
POLAND, POLEN
Price realized | 136 EUR |
Starting price | 11 EUR |