Podręcznik numizmatyki polskiej, Gumowski - bez tablic Wydanie: Kraków 1914.
Format: 16 x 23 cm. Stron: 296 tekstu, brak tablic w komplecie. Ładna oprawa z epoki. Stan zachowania bardzo dobry. Część pierwsza tekstowa z barwnym przedstawieniem historii numizmatyki polskiej. Brak części II z tablicami wymienionymi w części pierwszej.
Reference: BNP 1872
POLAND, POLEN
Price realized | 90 EUR |
Starting price | 57 EUR |