Wykopalisko jarocińskie - monety Bolesławów, W. Jażdzewski 1879 Stan wnętrza bardzo dobry, choć zszycie składek puściło. Zachowana oprawa wydawnicza, ale z wyraźnymi ubytkami i okruszeniami.
Wydanie: Poznań 1879.
Proweniencja: pieczątka własnościowa 'DŁ. W. DEMETRYKIEWICZ Konserwator zabytków' oraz 'X. J. Dydyński.'. Format: 15 x 23.5 cm. Stron: 53 tekstu i 4 tablice. Oprawa: miękka. Reference: BNP 1048
POLAND, POLEN
Price realized | 79 EUR |
Starting price | 45 EUR |