MARCINIAK

Auction 11  –  6 - 9 June 2020

MARCINIAK, Auction 11

Ancient, Polish and World Coins, Paper Money, Shares and Literature

Part 1: Sa, 06.06.2020, from 10:00 AM CEST
Part 2: Su, 07.06.2020, from 1:00 PM CEST
Part 3: Mo, 08.06.2020, from 5:00 PM CEST
Part 4: Tu, 09.06.2020, from 5:00 PM CEST
Because of the current COVID-19 situation there is NO FLOOR BIDDING - only Live Bidding on our website https://aukcje.gndm.pl/pl/index.

PWPW grafiki JAN MACIEJ KOPECKI ołówkiem i rylcem 2012
Teczka z wystawy 'Jan Maciej Kopecki ołówkiem i ryclem' 2012 roku.  Wewnątrz prospekt informacyjny oraz zestaw 12 sztuk reprodukcji znakomitych prac J. M. Kopeckiego, w tym jego pięknych grafik i stalorytów. Całość pokazana na załączonych skanach. Zewnętrznie niewielkie otarcia krawędzi teczki, poza tym stan zachowania bez uwag.

POLAND POLEN

Price realized 30 EUR
Starting price 20 EUR