PWPW grafiki JAN MACIEJ KOPECKI ołówkiem i rylcem 2012
Teczka z wystawy 'Jan Maciej Kopecki ołówkiem i ryclem' 2012 roku. Wewnątrz prospekt informacyjny oraz zestaw 12 sztuk reprodukcji znakomitych prac J. M. Kopeckiego, w tym jego pięknych grafik i stalorytów. Całość pokazana na załączonych skanach. Zewnętrznie niewielkie otarcia krawędzi teczki, poza tym stan zachowania bez uwag.
POLAND POLEN
Price realized | 30 EUR |
Starting price | 20 EUR |