VLAANDEREN, Graafschap, Philips de Schone (1482-1506), AR halve groot, z.j. (1493), Brugge. Muntteken: leeuwtje. Vz/ Wapen van Oostenrijk-Bourgondië in het veld. Kz/ Lang kruis met in het hart een lelie en in de hoeken twee lelies en twee leeuwen. G.H. 101-5b; V.H. 131. 0,69g Zeldzaam.
Zeer Fraai / Very Fine
Price realized | 200 EUR |
Starting price | 120 EUR |
Estimate | 150 EUR |